Pensjonat w Ustroniu Morskim

pensjonat blisko morzaWybierając odpowiedni pensjonat na swój długo wyczekiwany urlop warto zwracać uwagę na kilka istotnych kwestii, które ostatecznie będą miały ogromny wpływ na nasze zadowolenie z pobytu. Każdy z nas ma inne potrzeby i inne wymagania, dlatego we własnym zakresie lepiej jest przygotować sobie listę warunków, które musi spełnić pensjonat w Ustroniu Morskim, aby był to wybór odpowiedni. My przedstawimy atuty pensjonatu Kaszubianka, a Państwo będą mogli zadecydować, czy spełnia Państwa oczekiwania.

Atuty pensjonatu Kaszubianka w Ustroniu Morskim

Lokalizacja przy plaży

Kaszubianka znajduje się zaledwie 20 metrów od plaży. Z pensjonatu można bezpośrednio zejść na plażę w kilka chwil. Podnosi to wygodę przy codziennym przebywaniu na plaży i zmniejsza zmęczenie spowodowane dłuższym spacerem ze sporym ekwipunkiem. Jeśli Twoim celem jest opalanie, kąpiel w morzu i relaks na plaży, warto wybrać Kaszubiankę.

Możliwość zabrania ze sobą zwierzę domowe

Posiadanie psa czy kota może być problematyczne w chwili, kiedy wybieramy się na dłuższy czas i nie będzie miał się kto zająć zwierzakiem. Dla nas to nie problem. Akceptujemy zwierzęta domowe, dlatego wybierając się nad morze do Ustronia Morskiego, możesz zabrać ze sobą zwierzaka i cieszyć się nim także podczas pobytu na wczasach.

Restauracja, kawiarnia

Jeśli cenisz sobie dobrą kuchnię i chcesz mieć codziennie pakiet wyżywienia w cenie pokoju, możesz liczyć na pensjonat Kaszubianka. Posiadamy restaurację, która serwuje śniadania i obiadokolacje. Dzięki temu po dniu spędzonym na plaży, można wrócić w moment do pensjonatu i spożyć posiłek bez zbędnego wysiłku związanego z szukaniem odpowiedniego miejsca w centrum miasta. W dodatku możesz korzystać z kawiarni czy drink baru.

Inne udogodnienia dla gości

Pensjonat wyposażony jest także w bilard, co z pewnością urozmaici pobyt w Ustroniu Morskim jeśli trafi się dzień o gorszej pogodzie. Jest także winda, która ułatwi przemieszczanie się pomiędzy piętrami. osoby zmotoryzowane bez problemu zostawią swój samochód na ogrodzonym parkingu przy obiekcie. Zaspokajamy także potrzeby związane z bezprzewodowym dostępem do internetu. Z kolei na przestronnym tarasie można podziwiać widoki na morze podczas odpoczynku przy kawie czy drinku. ie zapominajmy także, że pokoje także posiadają piękne widoki na morze.

pensjonat w pobliżu morza

Widok na pensjonat Kaszubianka

pokój z widokiem na morze | pensjonat z widokiem na morze | pokoje ustronie morskie | noclegi ustronie morskie | pensjonat ustronie morskie | hotel ustronie morskie